Podnikání

Víte jak investovat?

Velmi vysoké ceny všeho, klesající hodnota peněz a nejistota z budoucnosti v mnoha lidech oprávněně vyvolává obavy o vývoj jejich finanční situace. Dokonce někdo říká, že mladí lidé nebudou mít žádný důchod. Jak se na takové scénáře připravit? Nejlepším řešením jsou investice. Typicky nejoblíbenější investicí jsou dlouhodobě nemovitosti, protože jejich hodnota neklesá. Obzvláště zahraniční nemovitosti si cenu drží. Nejlépe jsou na tom nemovitosti v oblíbených lokalitách. Jednou z takových lokalit je Chorvatsko, kam Češi i Slováci jezdí na dovolené už několik desítek let, a na tomto trendu se ani dnes nic nemění. Jadran je blízko, tak proč nevyužít možnost, pokud máte dostatek volných prostředků?

chorvatsko a moře

Pokud vás láká prodej nemovitostí v Chorvatsku, jste u nás v těch nejlepších rukách. Spolupracujeme s místní stavební firmou, která staví apartmánové domy. Právě byty v těchto domech získávají na oblibě jak u velkých investorů, tak u běžných lidí, kteří mají k dispozici celoživotní úspory, případně kteří chtějí prodat svůj dům nebo byt v Čechách a chtějí se trvale usadit u moře. Prodáváme byty v ceně od 2 tisíc Eur za m2, což je velmi příznivá cena s ohledem na typ stavby, její lokalitu a možnosti vyžití.

byty u moře

Rádi vám ukážeme volné byty, které jsou ještě k dispozici. Zájem je velký, a neklesá ani v dnešní době. Koupě investiční nemovitosti má řadu výhod, a jednou z nich je ta, že pokud ji pronajmete, vytvoříte si pasivní příjem, který se vám určitě bude hodit. Jsou to takové peníze bez chození do práce. Kdo by nechtěl aby mu měsíčně na účet chodila výplata, aniž by musel odejít z domu? Je to i váš sen a chcete rozumně utratit peníze, které máte k dispozici? U nás máte jistotu, že investujete správně. Provedeme vás celým procesem, zajistíme vám právní servis a prohlídky, a věříme, že si u nás splníte svůj sen o bytu na pláži.