Podnikání

Načerpejte sílu z přírody dalekých Himalájí

Stres, fyzická a psychická únava, znečištěné ovzduší, nezdravý životní styl. To vše je pro dnešní uspěchanou dobu typické. Jak z toho ale ven? Dát výpověď v práci a věnovat se svému zdraví samozřejmě není možné. Lze si ale pomoci i jinak. Jednoduchou odpovědí na vaše zdravotní potíže je moringa olejodárná. Je to jedna z nejpřínosnějších a nejvýživnějších rostlin vůbec. Pomůže pročistit tělo, podpořit imunitu a dodá energii.Prášek z listů moringy

Moringa je přímo nabitá antioxidanty. Listnatý strom vysoký až 12 metrů ukrývá v semínkách schovaných v lusku hned 46 různých antioxidantů. Ty v těle vychytávají volné radikály a pomáhají zbrzdit stárnutí, vyhlazuje vrásky a rozjasňuje pleť.

Ne nadarmo se o ní mluví jako adaptogenu. To znamená, že pomáhá přizpůsobení člověka náročné fyzické i psychické zátěži, což je v dnešní uspěchané době tolik důležité. Dodá sílu náročné aktivity zvládat, zbaví únavy a deprese.

Rostlina původem z Himalájí se stala oblíbenou po celém světě. Jedním z důvodů, proč se tak stalo, je její podpůrný efekt při léčbě rakoviny. Působí navíc preventivně proti této nemoci zejména v případě rakoviny kůže a zažívacího traktu.

Ale zvládne toho mnohem více: upravuje hladinu cukru v krvi, cholesterol, zlepšuje trávení a funkce mozku, má protizánětlivé účinky. Díky jejímu všestrannému pozitivnímu vlivu na lidské zdraví se o ni mluví jako o nové hvězdě mezi superpotravinami.Zdravá snídaně
Její složení je skutečně pozoruhodné. Prášek z listů moringy obsahuje 17x více vápníku než najdeme v mléku a 25x více železa než ve špenátu. Je dokonce velmi bohatý na bílkoviny. Obsahuje jich dvojnásobně více než sója. Stačí pouze 1 až 3 čajové lžičky denně a budete se cítit jako znovuzrození. Přidávejte ji do salátu, ovesné kaše, jogurtu, smoothie, ale třeba i omáček nebo polévek. Je vhodná pro sportovce, studenty, seniory a pro lidi s rychlým pracovním a životním tempem.