Podnikání

Volný čas s kamarády

Jste rádi ve společnosti svých kamarádů. Rádi vymýšlíte nové zábavné akce a nic vás od toho neodradí. Cítíte se s nimi velmi dobře a znáte se již spoustu let. Víte, že se na ně můžete kdykoliv spolehnout, i když zavoláte ve dvě ráno. Nikdy vás nenechá ve srabu. Vždy se vám snaží pomoci. Vážíte si jich. Podnikáte různé zajímavé akce. Někdy jdete jen tak posedět do hospody na jedno či dvě a jindy se vyžíváte ve sportovních akcí. Jízda na kole v horské krajině, společná pánská jízda s letním grilováním, přímý zážitek při zápasu vašeho oblíbeného fotbalového týmu. Společné akce mohou být i naučné, hlavně když je při nich zábava a sranda. Rádi vám jednu ze zajímavých akcí představíme. Vyzkoušejte únikovou hru Hradec Králové.

live-escape-game-1155620_960_720

Ve hře si užijete nejrůznější hlavolamy, hádanky a další zapeklité úkoly. Budete hledat ztracené předměty, které vás zavedou k dalším nápovědám a úkolům. Budete muset všechny vyřešit a dostat se tak na konec hry, abyste mohl uniknout ze zamčené místnosti. Už z názvu vám může být jasné, že se bude jednat o únik. Na který budete mít striktně vymezený čas. Ani o minutu více a ani o minutu méně. 

man-1675685_960_720

Představíme vám jednu hru, která se jmenuje Dvojitý agent. Hra se odehrává v době sovětského svazu. Vše probíhá v konspiračním bytě tajného agenta George, který se nachází na rozcestí mezi ulicemi Americká a Ruská. Agent se před několika dny dostal k nejstřeženějším dokumentům sovětského svazu. Tyto dokumenty byly uloženy pod krycím jménem “Hvězda”. Mohly by vést k převratu vlády. Neměli by se dostat do špatných rukou.

 Vaším úkolem bude zjistit, co se stalo s vaším kolegou agentem Georgem? Je to vážně váš kolega nebo se jen za něj vydává. Kam zmizel a co za tím bylo. Dále budete muset vyřešit zmizelé dokumenty. Kam přišli a co s nimi, kdo zamýšlí. Mohou napáchat mnoho zlého.