Podnikání

Nafoukněte svůj byt vestavěnou skříní

Přemýšlíte nad tím, jak svůj byt chytře nafouknout?
Nedostatek místa na ukládání věcí trápí snad každého, nicméně majitele malých bytů ještě o něco více. Zatímco ti, kteří mají velký byt a málo skříní, mohou sem tam něco odložit do rohu anebo jiného kouta, majitelé malých bytů mají v tomto případě smůlu – veškerý volný prostor již využili. A v takovém případě stačí i jen jedna malá věc, která neleží na svém místě, a hned to vypadá, že máte v bytě nepořádek.skříň, nábytek, ilustrace
Co s tím?
Naučte se chytře čarovat s nábytkem. Vlastně to nejsou žádné čáry, stačí jen vsadit na osvědčené pravidlo, že jedna vestavěná skříň http://www.sten-skrine.cz/ na míru vydá za několik obyčejných kusů nábytku.
Je to dáno tím, že prostor, který jí svěříte, využije naprosto beze zbytku. Nezbyde zkrátka žádné místo, ani vedle ní, ani za ní, ani nahoře nad horní deskou. Za prvé tak nebudete muset utírat usazující se prach, a za druhé využijete svěřený prostor na maximum.
Není nad to, spojit příjemné s užitečným. Třeba tak, že pro umístění nábytku na míru využijete prostor, který u vás v bytě třeba tak jako tak leží ladem. Možná to bude nějaký nevzhledný kout, který se k ničemu nehodí, možná se bude jednat o roh místnosti, anebo o místo podél dlouhé stěny na chodbě. Třeba budete nakonec překvapeni tím, jak vámi vybraný prostor prokouknul, a jak je nyní užitečný.knihovna, policové skříně, knihy
Jak již bylo řečeno, velkou předností vestavěných skříní je nejen to, že vám zajistí dostatek úložného prostoru, ale také to, že celkově šetří místo ve vašem bytě. Jelikož pojmou vše, co je potřeba, můžete jiné, nadbytečné skříně vyprázdnit a odstranit, takže se vám v bytě bude zase o něco lépe dýchat.
Zapomenout bychom neměli ani na to, že se zároveň může jednat o designový kousek, který vám v bytě nadělá mnoho parády. Anebo může být naopak maximálně nenápadný a dokonale skrytý. Záleží jen na vás samotných, jakou mu vtisknete podobu.