Finance

Úvěr se zástavou nemovitosti

Chtěli byste si předělat Váš byt nebo dům podle svých přestav, ale nemáte dostatečně finančních prostředků, abyste si svůj sen splnili? V tomto případě existují pouze dvě možnosti. A to buď ten Váš sen odložit, až budete mít naspořené peníze nebo zajít do banky a požádat o půjčku.

Pokud půjdete do banky žádat o půjčku, připravte se, že banky jen tak nepůjčí peníze všem lidem. Vždy zjišťují bonitu klienta. Nevíte, co znamená bonita klienta? Bonita klienta je ohodnocení, jak klient bude schopný splácet svůj budoucí dluh vůči bance. Především hledí na to, jaké máte příjmy a výdaje, abyste byli schopni danou půjčku splácet a zda nemáte záznam v registrech dlužníků. Takže pokud máte nízké příjmy nebo vysoké výdaje a z výplaty Vám toho moc nezbývá, tak máte smůlu. Ale nemusíte zoufat. Pokud opravdu potřebujete půjčku, neváhejte se obrátit na Light Finance s.r.o.

žádost o půjčku

Tato společnost je na českém trhu už 15 let, takže mají velké zkušenosti z finančnictvím. Díky jejich dlouholeté praxi, stálému sledování nových trendů a možností, umí vytvořit produkty, jaké jinde nenajdete nebo nebudou tak propracované. Jejich jediným cílem je pomoci klientům, kterých si nesmírně váží. Nabízejí zápůjčku se zástavou nemovitostí, operativní leasing na nemovitost, insolvence, úvěr se zástavou nemovitosti, půjčku na cokoliv, právní služby nebo realitní servis. Pokud si od nich zažádáte například o úvěr se zástavou nemovitosti lightfinance.cz, tak potřebné finance získáte rychle a snadno.

schválení půjčky

Bonita klienta pro ně není důležitá, protože jejich podmínky pro poskytování úvěrů jsou nastavené jinak, než jaké jsou v bance. Snaží se každému klientovi vyjít maximálně vstříc a pokusí se nastavit finanční produkt přesně podle jeho finančních možností a představ. Pokud máte dotaz, neváhejte kontaktovat tuto společnost. Velice rádi Vám poradí, jak se dostat z finanční krize. Takže jestli máte svůj sen ohledně bydlení nebojte se obrátit na společnost, která má letité zkušenosti.