Produkty

Vysoká ochrana a komfort


Každá žena má jinak silnou menstruaci. Některé ženy mají velmi silnou menstruaci, během které spotřebují i více jak jedno balení menstruačních pomůcek. Většina žen používá ty jednorázové, protože jsou na ně zvyklé. Jednorázové pomůcky lze koupit téměř všude. Problém je, že tampony jsou sice pro celou řadu žen komfortnější, ale nejsou vhodné od první menstruace. Mohou způsobovat celou řadu zdravotních problémů, a vzhledem k jejich velikosti může být zavádění i nebezpečné. Lepší jsou vložky, které ale příliš populární nejsou.

vložky a kalhotky

Jestli jste zvyklá na tampony, možná je čas vyzkoušet menstruační kalíšek, který se používá dost podobně. Protože je vyrobený ze silikonu, neulpívají na něm bakterie a velice snadno se čistí. Na trhu je jich spousta, a prodávají se ve více velikostech. Velikost se vybírá podle toho zda už žena rodila a nebo ne, takže i proto jsou spíše vhodné pro dívky, které už zahájily intimní život.

Daleko lepší jsou menstruační kalhotky. V současné době už je koupíte i v drogeriích. Kus se pohybuje https://jihlava.idnes.cz/ta-nase-hospoda-strazek-na-spici-bohumila-vonesova-fwt-/jihlava-zpravy.aspx%3Fc%3DA171104_362485_jihlava-zpravy_epsal od zhruba 400 korun za kus výše. Když se to zdá jako vysoká cena, je to cena přiměřená za to, že snížíte množství odpadu a ušetříte i svou peněženku. Každá žena má více kusů, protože kalhotky se střídají zhruba po stejné době jako jednorázové pomůcky. Použité kalhotky stačí namočit a vyprat s prádlem, nic dalšího není potřeba dělat. Pokud je nebudete sušit v sušičce, bělit a používat na ně aviváž, vydrží vám mnohem déle než jen jeden rok.

šedé kalhotky

Kalhotky jsou diskrétní. Na první pohled ani nejsou rozeznatelné od běžného prádla, které nosíte. My máme v nabídce české kalhotky, které jsou vyrobeny z několika savých vrstev pro maximální komfort a bezpečí. V nabídce máme nejen klasické kalhotky, ale i tanga a brazilky, protože chceme dopřát ženám to na co jsou zvyklé i během menstruace.