Produkty

Trampolínou k dobré kondici i psychické pohodě

Pohyb je život – mnozí esoterici vám potvrdí, že smyslem života je radost každé živé duše, která žije svůj život podle svého, v lásce a harmonii, a svým jedinečným životním stylem přispívá k ohromnému kolektivnímu vědomí. Součástí pozitivního života je také pohyb, ovšem musí být rozumný, vyvážený, a zdraví přínosný.

Že se musíte hýbat, vám potvrdí kdejaký lékař i psycholog, ale jde o to, jak se hýbat, aby to bylo skutečně efektivní a zároveň zábavné. Ano, efektivita a zábavnost – to jsou dva hlavní faktory správného pohybu. Jistě sami přijdete na to, co vám vyhovuje, a dáte nám za pravdu, že do takových činností můžeme zařadit třeba plavání, jógu, kalanetiku, turistiku (v pěkné a čisté přírodě), cykloturistiku, a mnohé další činnosti.

děti na trampolíně

Patří sem i trampolíny – svérázný pohyb poletování vzduchem, kdy na tělo působí gravitace a odstředivá síla, přináší zajímavé zážitky a mnozí lidé vám potvrdí, že jde o zábavnou činnost, která vám vylepší náladu. Tu podpoří i vyplavené hormony štěstí (endorfiny), které provází každou přiměřenou fyzickou činnost.

Jak zhubnout – kromě různých zdravotních benefitů, jako jsou podpora krevního oběhu, imunitního a lymfatického systému, zlepšení činnosti krvetvorby, zbraň proti stresu a depresím, se dá takto efektivně hubnout. Samozřejmě, že to nepůjde, pokud po každém cvičení spořádáte tucet kremrolí, ale s rozumným přístupem ke zdravé výživě jsou trampolíny 305 jako další pomocník dobrou volbou.

obvodové pružiny

Výhodou je, že tu mohou cvičit i senioři a lidé méně pohybliví, pružná podložka tlumí nárazy a je to lepší způsob pohybu, než běhání po silnici. Nemějte však obavy, že jde o slabý výdej kalorií, spálíte jich dokonce více, než při zmiňovaném běhání. Pamatujte na to, že pro začátek vám stačí jen pár minut denně, a vaše tělo dostane pořádně zabrat. Postupným zvyšováním tréninkových minut pak zlepšíte kondici i svůj psychický stav.