Produkty

Zábradlí je základ schodiště

Každý z nás si nejspíše nedovede představit schodiště, u kterého chybí zábradlí. Kdybyste takové schodiště měli doma, nejspíše byste se pádu nevyhnuly. V dnešní moderní době existuje velké množství provedení a proto pokud Vám doma ještě zábradlí schází, dobře si promyslete, jaké zábradlí si do domu pořídíte. Mezi nejčastější zábradlí patří nerezové, dřevěné a také v poslední době skleněné zábradlí, které je pastvou pro oči.

Zábradlí (3)

Skleněné zábradlí má všestranné využití a používá se jak ve venkovním prostředí, tak v interiéru. Většinou je zábradlí doplněné o další prvky, jako je dřevo, nebo nerez. Samozřejmostí je, že si můžete určit čirost skla a také varianty sloupků. Na webových stránkách se můžete podívat na skleněné zábradlí, které již byly instalovány u zákazníků. Samozřejmostí je také ceník, který je rovněž uvedený na webu.

Firma se samozřejmě zabývá i jinými druhy zábradlí a to včetně schodišť. Na výběr budete tak mít i zábradlí balkónová, francouzská, nebo také nerezová. Všechny tyto druhy jsou k vidění na webových stránkách. Fotky jsou pořízeny přímo po instalaci u zákazníků a tak budete mít ten nejlepší pohled na to, jak se zábradlí vyjímá na domě, brance, či na balkoně. Firma se dále zabývá také zámečnickou výrobou, doplňky do domu, ale také dveřmi a zástěnami. Mimo tyto činnosti se orientuje na výrobu stříšek nad balkon, či nad vchodové dveře. Vše samozřejmě záleží na tom, jak se s firmou domluvíte a kde budete realizaci střížky chtít provést.

Zábradlí (5)

Díky dlouholetému působení na trhu, je firma špičkou ve výrobě schodišť a zábradlí. Může se chlubit spousty spokojenými zákazníky a profesionálním přístupem. I díky tomuto přístupu provedla stovky realizací, které jsou pastvou pro oči i po dlouhých letech. Proto neváhejte a vyberte si zábradlí přímo u této firmy, zaručeně nebudete litovat a Vaše zábradlí bude i po letech nádherné.