Produkty

Přeprava chemických látek


Pro správné a bezpečné uskladnění a převoz nebezpečných chemikálií, anebo hořlavých látek, které by mohly ohrozit okolní prostředí a znečišťovat vodu je na našem trhu dostupný ibc kontejner 1000l. Tento ocelový kontejner zaručuje bezpečné skladování hořlavých a nebezpečných kapalin, jak pro vnitřní, tak i venkovní skladování. Ibc kontejner na ticic litru kapaliny disponuje integrovanou odkapávací miskou. Konstrukce tohoto ibc kontejneru je přirozeně odvětrávána a povrchově ošetřena zinkem.

Kontainery

Další nespornou předností těchto ibc kontejnerů jsou jejich křidlové dveře, které je možno uzamknout. Tyto uzamykatelné dveře ibc kontejneru jsou přístupné jak pro přepravu s paletovými vozíky, tak i pro přepravu s vozíky vysokozdvižnými. Ibc kontejnery jsou zrovna tak opatřeny zásobníky sudů s odklápěcí střechou, aby bylo možno co nejbezpečněji manipulovat s nebezpečnými kvapalinami a nedošlo k nehtěnému znečištění vody, jak uvnitř, tak i ve venkovním prostředí. Zrovna tak je možnost dostupných ibc kontejnerů, které mají pevnou střechu a horizontální zásobníky na sudy. Ibc kontejnery mohou být jak čisté, tak repasované. Zvolíte-li variantu repasovaného ibc kontejneru, který má objem 1000 litrů, lze ji využít na skladování chemických kvapalin, ale zrovna tak i na jejich bezpečnou přepravu.

Kontairer

Protože je však tento ibc kontejner repasován, je třeba počítat s tím, že by mohl být uvnitř vnitřní nádoby trochu nazloutlý, popřípadě by repasovaný kontejner měl trochu narezlou vnější konstrukci. Není se však třeba něčeho obávat, všechny tyto repasované ibc kontejnery prošly důkladnou chemickou očistou od jejich původního obsahu. Ibc kontejnery nejsou ale pouze variantou pro přepravu chemických tekutin. Zrovna tak lze repasované kontejnery, které jsou beze stop po předchozím obsahu, využít jako zásobníky na dešťovou vodu na zahradách. V posledních letech se kontejner používá také jako druh vlastního, alternativního bydlení.