Produkty

Který obal na Huawei Lite P20 se prodává nejčastěji

Huawei Lite P20 obal Módní mobil může být koncipován podle vzhledu nebo praktičnosti a na výběr je tolik možností, že se v nich zorientovat není jednoduché. Obaly a kryty můžeme alespoň podle základního dělení rozlišit na sportovní, voděodolné, speciální nárazuvzdorné a běžné – spotřebitelské. Sportovní se upínají na ruce, kolem pasu, na řídítka a rám kol, voděodolné jsou vhodné pro outdoorové aktivity, nárazuvzdorné a prachotěsné ocení řemeslníci, ovšem nejpočetnější skupinu tvoří výrobky pro běžné spotřebitele, nejčastěji silikonové a flipové kryty.

telefon Huawei

Flipová pouzdra

Těší se největší popularitě napříč průřezem všech věkových kategorií. Vypadají totiž dobře a zároveň chrání telefonní aparát před poškozením při manipulaci a většinou i před rozbitím při pádu na zem. Mají tvar rozevřených knižních desek, zhotovují se z kůže či z koženky a jejich elegantní vzhled upoutá i náročného zákazníka. Součástí řešení je vnitřní silikonová „vanička“, která přístroj z boku obejme, a několik kapes na různé doklady či bankovky.

mobil nad stolem

Silikon a tvrzené sklo

Kombinací těchto dvou výrobků docílíte optimálního zabezpečení přístroje před poškozením při běžné manipulaci. Nepoškrábe se, a to ani při náhodném pádu na zem z menší výšky. Obvykle nedojde ani k prasknutí jeho skeletu. Nejčastěji si jej pořizují děti a teenageři, ale je určen i těm, co mají telefon velmi často v ruce a potřebují s ním obratně zacházet. Silikon tak umožňuje lepší manipulaci s aparátem, než např. flipové pouzdro, kdy jej musíte nejprve rozevřít, a pak otevřenou část založit buď za přístroj, nebo ji nechat „plandat“, což může někomu docela vadit.

Tvrzené sklo je lepší než plastová fólie, lépe přilne k povrchu přední strany, obvykle se netvoří mezi sklem a telefonem vzduchové bublinky a dobře se po něm pohybuje prsty, na rozdíl od plastu. Výhodou tohoto řešení kombinace přední fólie z tvrzeného skla se silikonovým krytem je i jeho cena v řádu několika stokorun a zajímavý vzhled, zvolíte-li vkusný potisk nebo barvu.