Produkty

Přízemní dům pro celou rodinu

Sníte o tom, že si postavíte svůj dům?
Pokud máte vyřešené financování, máte už začátek zařizování za sebou. Finance jsou nejdůležitější, protože od nich se odvíjí všechno ostatní. Nejlépe jsou na tom ti, kteří mají hotovost, ale většina lidí je dnes ráda, když dostanou hypotéku. Potom už si musíte jen sehnat pozemek. A to může být další problém, protože i přes vysoké ceny je pozemků nedostatek. Povedlo se vám nějaký koupit? Tak teď už jen zbývá si ujasnit, jestli budete stavět svépomocí, nebo stavbu domu svěříte nějaké firmě.

nový dům

Svépomocí to nezvládnete?
Mnoho lidí nemá čas na to, aby po práci zkoušeli stavět dům. Je to časově velmi náročné, a o fyzické a psychické stránce věci se asi není třeba zmiňovat. Je lepší svěřit stavbu domu solidní a zkušené firmě, která má spolehlivé dodavatele všech potřebných materiálů a dostatek řemeslníků, kteří svoji práci odvedou včas. Většina staveb vyžaduje stavební povolení, a jinak tomu není ani u stavby domu. Některé firmy jsou ochotné vám povolení zařídit. Vyberte si třeba z nabídky firmy enerdomy.cz, která nabízí moderní zděné domy i dřevostavby.

novostavba domu

Vybrat si můžete třeba bungalov, který je k dostání v několika půdorysech. Bungalovy jsou neoblíbenějším typem domu, protože v nich nemusíte kvůli každé maličkosti chodit do schodů, a to oceníte nejen ve stáří. Už teď vám bude vadit, že musíte neustále chodit do patra. Proto zvolte přízemní dům, který vám poskytne vysoce komfortní bydlení. Zrovna tato firma nabízí zhotovení domů na klíč. Při výběru firmy si vždy ověřte, jak jsou s ní spokojení její klienti. Jedině tímto způsobem zjistíte, jestli je daná firma solidní a je vhodné s ní navazovat spolupráci. U firmy enerdomy.cz máte jistotu, že dáváte svoje peníze do rukou firmy, která pro klienty dělá první poslední, a která postavila domovy mnoha spokojeným klientům.