Podnikání

Jaké jsou zubní implantáty a jejich cena v Praze

V dnešní době, ač se zdá, že zubní lékaři mají co nejšpičkovější ordinace. Se stává, že někteří lidé svého zubaře nenavštěvují. Ano je samozřejmě pravda, že zubařské péče hodně ubývá. A to právě v České republice. Stává se velmi často realitou, že mladí zubní lékaři, kteří právě vystudovali si u nás svoje zubní praxe neotvírají. A mnohdy to řeší tak, že jezdí do zahraničí. Kde nejenom sbírají zkušenost, ale také tam posléze zůstávají. A svoje zubní ordinace si otevírají tam. A to hlavně proto, že u nás nedostávají adekvátní mzdu. Což ji to mylné mínění. Protože spousta zubních lékařů si otevírají svoje soukromé ordinace.

zubař

A to mnohdy řeší problémy s finanční kompenzací. Tím pádem totiž nemají smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou. Tudíž si všechny úkony hradí pacient sám. A to včetně preventivních prohlídek a i anestezii, která se používá při umrtvení před zákrokem. Bohužel je to bludný kruh, ale u nás také velmi běžná praxe. Buď mě však aspoň rádi aspoň za nějaké zubní lékaře. Protože před tím byla situace opravdu žalostná. A teď se tedy podívejme, kolik zhruba stojí některé zubní zákroky přímo v Praze. Zubní implantáty jsou nadějí pro ty z nás, kterým některé zuby chybí. Bohužel kvůli nedostatečné hygieně, nebo také v mnoha případech jen špatně provedené. Nebo to také způsobí špatná strava a genetika. A v některých případech může dokonce dojít až k úbytku kosti. Která se pak nejprve docela složitě musí doplňovat. Takže pokud je to váš případ, určitě s návštěvou zubního lékaře neotálejte.

zubařské křeslo

Situace by se mohla ještě rapidně zhoršit. Implantáty nám budou sloužit jako takové umělé kořeny. Implantáty se zavedou na zubní náhradu. A tak budou pevně držet na svém místě. Při jejich zhotovení budete plně pod anestézií. Takže nebudete vůbec nic cítit. Před samotným zásahem je nutná konzultace, kde se dozvíte všechny důležité informace. Po operaci byste měli mít úplně zanedbatelné potíže. Po zavedení implantátu se několik týdnů zahojuje do kosti. Jaká je cena zubního implantátu v Praze? Samotný zubní implantát vás vyjde zhruba okolo 14 000Kč. MUDR Lucie Toboláková, která ošetřuje v Praze. U té konkrétně vás to vyjde komplet všechno na 32 000Kč. Kde už je zahrnuto jak vyhotovení implantátu, tak jeho zakotvení do kosti.