Květy, květiny aneb letošní kralování flory

Jestliže váš šatník postrádá kousek s květinovým vzorem, je ještě čas to napravit. Však léto zdaleka neskončilo, ještě nějaký čas o sobě bude dávat vědět. Pořiďte si hit letošního léta a nechte rozkvést nejen vaši skříň, ale zejména vsaďte na květinový outfit. Bonusem je fakt, že mnoho žhavých módních kousků již lze dokonce pořídit i ve slevě. Ještě jste na pochybách?! Však květiny k létu bezprostředně náleží.

šatky
 
Motivy květů nejsou jen romantickým atributem
Malé či velké květy, drobné kvítky, jemné i výrazné barevné tóny, a to vše nejen na ošacení, ale též v případě doplňků či obuvi.
Šaty jsou samozřejmě jakýmsi základem. Pravdou však také je, že šaty s květinovým motivem jsou IN nejen v rámci letošního léta. Mít alespoň jedny v šatníku je téměř nezbytnost. Letos však rostliny „kvetou“ na blůzách, tričkách, kalhotách, sukních, bundičkách i na kabátcích. Benefitem je univerzálnost stylu a vhodnost pro každou příležitost. Jestliže preferujete jednoduchost stylu, postačí si ke květovaným šatům vzít jednobarevnou obuv a s tímto dokonalým outfitem můžete vyrazit do ruchu města či za poznáním přírody.

kabelka

Jak nosit a kombinovat květinové vzory
Vzhledem k tomu, že květinový motiv je osobitý, je adekvátní v případě dam a dívek menší postavy či kyprejších tvarů volit jemnější a decentnější květinové potisky, tj. adekvátní jsou menší kvítky. Naopak pro vysoké ženy jsou ideální variantou nápadné květinové motivy.
I když letos kraluje zelená barva, avšak vhodnou volbou rozhodně bude rovněž typická letní žlutá barva, stejně tak můžete zvolit růžovou či meruňkovou a pro léto typické přírodní světlé barvy, tj. především bílá, smetanová a béžová.

slunečnice

A co doplňky?
Jestliže raději preferujete střídmější styl a jednobarevné provedení, vhodné jsou pro vás květinové vzory na různých doplňcích. Květy jsou letos opravdu všude, kam se podíváte. Rozkvetly nejen šálky, kabelky, boty, a to včetně tenisek, či oblíbené jsou vlasové doplňky s květinovým motivem.