Podnikání

Web na vaše fotografie

Webů, kam můžete dát své fotografie je spousta, ale musíte počítat s tím, že už zpět nedostanete originál. Většina jich totiž fotky komprimuje a tím ztrácejí na kvalitě. Ne, že by se na ně nedalo dívat, to rozhodně ne, ale budete-li je v budoucnu chtít třeba promítat na větší plochu, dočkáte se nepříjemného čtverečkování. Takže na weby typu rajče cézet raději zapomeňte.
Staré album
Co dál? Většina webů, které umí uchovat fotky bez komprimace je placených. A vy byste rádi něco zadarmo.
Nuže, není třeba hrabat špendlíčkem a prohledávat složitě zákoutí internetu, ale prostě se podívejte na web Zonerama. Má příponu com, a hned v úvodu je vám jasné, že jde o stránku na profesionální úrovni.
Pokud se vám stránka náhodou spustí v angličtině, zvolte v menu češtinu a již vám to bude od tohoto okamžiku psát jen takto.
Služba nabízí spoustu možností, které asi ani nevyužijete. Základní je tvoření alb, jejich pojmenování, a možnosti třídění. S fotkami můžete dělat různé operace on-line, odezva je dostatečně rychlá, nemáte-li spojení z roku raz dva, kdy se ještě počítače startovaly klikou a muselo se pod nimi topit.
Web má vlastní tlačítko pro sdílení, vlastního průzkumníka, a dokonce náhledovou galerii. Některé věci si musíte nastavit, aby to celé vypadalo efektně, ale i když to neuděláte, kvalitu fotek a jejich další použití to nijak neovlivní. Nastavení je třeba k tomu, když se web spustí, může jet nahoře filmový pás s náhledy. Je to velice efektní, a dokonce i hezké.
Stránka nemusí uchovávat jen vaše fotky, ale i vaše videa. Vše, co nahrajete jde zde uložit.
Sbírka fotografií
Do fotek lze vložit vlastní vodoznak, velikost i umístění je také volitelné.
Prostě vyzkoušejte a uvidíte. Zonerama nemá žádná omezení co velikosti prostoru týče a nabízí spoustu dalších funkcí, které si můžete přikoupit. Je čistě na vás, zda této nabídky využijete.