Vzdělání

Nebojte se muže oslovit jako první!

Jak se říká „risk je zisk“. Jinak řečeno, pokud nic neuděláš, nic nezískáš. A to platí ve všech možných situacích, včetně seznamování.
Představte si tuhle situaci. Sedíte na baru a vidíte pěkného muže, kterého byste chtěli poznat, ale nevíte, jak upoutat jeho pozornost, aby vás oslovil? Co byste udělali? Určitě je možné, že když se na něj budete dívat a usmívat se, možná k vám přijde, ale není lepší mít stoprocentní jistotu? Tak se zvedněte a oslovte ho sama! Možná to nevíte, ale muži mají rádi (alespoň většina) zdravě sebevědomé ženy a vy jim alespoň ukážete, že nejste žádná domácí, zakřiknutá „puťka“.
žena a muž sedící v trávě
Garantuji vám, že tímto krokem vám mohu zaručit, že to na něj zapůsobí. Neděje se prý často, že žena je první, která se začne s ním sama od sebe bavit a ještě líp, vzala si na něj kontakt. Dříve to bylo vše na osobách mužského pohlaví, protože to určovala etiketa. Dříve by to byla ostuda, udělat to, co vám radím, ale postupem času se to změnilo a osobně si myslím, že jsme si s nimi rovnocenní a měli bychom jim to dávat najevo. Samozřejmě se to netýká žádosti o ruku. To si myslím, že by mělo a do budoucna musí zůstat na chlapech, poněvadž sami musíte uznat, že obráceně by to nevypadalo dobře a upřímně si myslím, že by to ani nebylo romantické. Ale to od oslovení předbíhám až moc dopředu.
Proč byste ho měli oslovovat jako první? Odpověď je jednoduchá. Jak jsem psala v úvodu, jestli něco chcete, musíte za tím jít a nikdy to nenechávejte na druhých. Je možné, že se toho nedočkáte.
muž a žena s balónkami
Kdyby náhodou vám „dá košem“, nevnucujte se mu a neberte to jako prohru. Nestojí vám za to. Třeba je už zadaný. Může se vám také stát, že si to vyloží tak, že hledáte „lásku na jednu noc“. I takový někteří muži jsou. Jestli seznamování neprobíhá podle vašich představ nebo je nezdvořilý, prostě se k němu otočte zády a odejděte. Ukážete mu tím, že přišel o to, poznat sebevědomou ženu, která se ho nebála oslovit. Věřte, že takových žen je málo. Přidejte se k nim i vy!