Produkty

Staňte se svojí nejlepší verzí

Ať už je člověk sebeúžasnější, vždy se najde prostor pro zlepšení. Lidstvu je dána potřeba neustále se rozvíjet, a s ní i možnosti, jak tohoto pokroku dosáhnout. Na začátku je však potřeba věnovat čas sobě samému, a dostatečné péči, díky které objevíme možnosti, které nám doposud unikaly. Jak tedy co nejlépe pečovat o sebe samé, a co nám s tím může pomoci?

fotka staré ženy

Když věk je jen číslo.

Mnoho lidí naivně věří, že s věkem musí nevyhnutelně přijít nemoci, únava, a spousta dalších potíží, které zapříčiní, že už člověk nedovede žít naplno. Na druhé straně jsou však lidé, kteří tuto myšlenku vyvracejí, a to proto, že o sebe pečují, a mají se rádi. Takoví lidé totiž nestárnou, ale rostou uvnitř sebe samých. Základem totiž je, nikdy to nevzdávat. Neopomíjet pohyb, který nám dodává životní energii, stále víc vyhledávat věci, které milujeme, a čím víc naše tělo stagnuje, tím více péče mu věnovat. Proti vráskám nám pomůže doplněk stravy kolagen, který si tělo v určitém věku již neumí plně samo vytvořit, a musíme jej nahrazovat. Abychom zpomalili proces stárnutí pokožky, je potřeba přijmout dostatečnou dávku kolagenu, která se do tabletek nevejde, a proto jsou nejlepší volbou kolagenové nápoje, které obsahují alespoň 5000mg rybího kolagenu v jedné dávce. Kolagen pak můžeme získat například i z hovězího masa, a ten je pro změnu dobrý na klouby, které je rovněž potřeba chránit a pečovat o ně, abychom se nemuseli příliš brzy vzdávat některých aktivit. Není radno opomíjet ani pitný režim, protože dehydratace se odráží nejen na našem zdraví, ale rovněž na vzhledu. A pak smích, který nás činí zdravějšími, šťastnějšími, a vitálnějšími. Vždy si najděte důvod se smát. Život může být drsný, ale je na nás, jak se s ním porveme.

venčení psa

Aby krása nedřímala pouze uvnitř

Krása jak fyzická, tak i psychická je velmi důležitá. Ne snad proto, aby nás měli rádi lidé kolem nás, ale abychom se dokázali mít rádi sami. Dopřejte si tedy dostatek odpočinku, který si jistě zasloužíte. Každý den si vyjmenujte alespoň deset věcí, které na sobě máte rádi. Kupujte si krásné věci, protože je chcete. A hlavně se nepřetvařujte, protože dokonalost je právě ve vaší jedinečnosti.