Produkty

Škůdci a hlodavci nemají v bytech co dělat


Sedíte si hezky večer u televize, puštěné zprávy nebo film a najednou se něco mihne v koutě. První známka toho, že v bytě můžeme mít nezvaného návštěvníka. Druhou známkou je většinou hluk, který tropí v noci a nenechají nás spát, protože jsou hrozně aktivní a vyhledávají potravu. V noci je naprosté ticho a tma, všichni spí a my slyšíme každičký zvuk. Najednou něco začne šramotit nebo si zrovna pochutnávat na večeři na svém oříšku, který vzala z misky ze stolu. Ano, myška. Krásné malé stvoření jenomže v našem bytě nemá co dělat. Některé ženy vyletí do stropu už při slově hlodavec.

Narušují nám naše soukromí i bezpečí, proto se s nimi musíme co nejdříve rozloučit. Hlodavci ať už se jedná o hryzce, myšky, nebo také potkany či jiné škůdce, musí z našeho obydlí co nejdříve pryč.

Hledáte pomoc v našem hlavním městě? Pomůže deratizace Praha Praha-deratizacnisluzby.cz.

myška

Nejde jenom o to, že nás doma ruší, ale především o naše bezpečí ze zdravotního hlediska. Škůdci totiž mohou přenášet různé nemoci a nákazy. Proto jsou z hlediska našeho bezpečí nežádoucí. V bezprostřední blízkosti našich obydlí by se tedy neměli vyskytovat, a pokud vyskytují, zakročte rázně a co nejdříve!

Potkany a myši se můžeme snažit vyhubit i svépomocí, ale tímto způsobem nikdy nemáme zaručený výsledek. Dbejte také na zvýšenou opatrnost. Ne všechny insekticidy, které kupujeme v běžných obchodech, jsou bezpečné.

myška oříšek

Zaručený výsledek poskytne profesionální deratizace. Ta probíhá vždy za pomocí speciálních moderních technologií a pod dohledem odborného personálu.

Hlodavci jako jsou hryzci, ale i hraboši nebo krysy se také velice často objevují u potravinářských pracovišť. Hodují na odpadu, který při výrobě vzniká a rychle se množí. Proto i potravinářské provozovny, školy, jídelny, restaurace, obchodní domy a mnohá další podobná pracoviště by měly právě škůdce kontrolovat a dbát na zvýšenou ostražitost. Nejlepší je zasáhnout již při prvopočáteční známce, že se škůdci v blízkosti pracoviště objevili.