Muži

Hledáte dokonalý materiál do domácnosti?

Umělý kámenmá mnoho velkých předností. Ocení ho především všichni ti, kteří ve své kuchyni, ale klidně i na jiných místech v domě, upřednostňují kvalitu, odolnost a dokonalý vzhled. Přesně to vám může umělý kámen nabídnout.
Krása umělého kamene vychází z dokonalosti kamene přírodního. Ať už preferujete libovolné barvy a jejích odstíny, ať už si doma přejete mít kamenné obklady, desky a dlaždice v barvě bílé, béžové, černé anebo dáváte přednost některého z bohaté palety aktuálně módních šedých odstínů, tak si jistě vyberete. Dokonce budete mít na výběr více možností, než jaké vytvořila sama příroda.

umělý kámen

Umělý kámen se od toho přírodního liší především svým zpracováním. Moderní postupy a špičkové technologie zpracování vytvořily produkt, který obstojí i tam, kde má kámen ve své přírodní podobě nedostatky. Jedná se především o pórovitost a nasákavost a citlivost k prudkým změnám teplot. Rovněž pokud jde o samotnou údržbu, tak je mezi přírodním a umělým kamenem velký rozdíl ve prospěch kamene umělého.

Umělý kámen vám vyjde vstříc

Zkrátka a jednoduše řečeno, pokud na umělý kámen odložíte rozpálený hrnec z plotny, tak se vůbec nic nestane. A to ani v případě, kdy to budete dělat opakovaně. Stejně tak na něm můžete krájet, a to přímo na samotné kamenné ploše. Jak je tedy vidět, tak na dřevěné prkénko můžete rovnou zapomenout.
Nevadí ani běžné domácí chemikálie – tento produkt se vyrovná s působením octa či citrónu i s působením různých barvících druhů ovoce a zeleniny. Na pracovní ploše trvale neulpí žádné barevné ani vybledlé skvrny, které by konečný dojem z pracovní desky kazily.

mramor

Takže pokud patříte k těm, kteří kuchyni využívají opravdu intenzivně, budete mít najednou méně práce s různými přípravami a můžete vařit s větší radostí a s menší námahou.
Nicméně svůj pobyt v kuchyni si mnohem více užijí i všichni ti, kteří se na ni chodí spíše jen dívat.