Web

Mobilheim pro různé využití

Spousta lidí na vysokou hypotéku nedosáhne a jak to chcete řešit, když si chcete zařídit vlastní bydlení? Byty jsou poměrně dost drahé, stavba domu vyjde na několik milionů i desítek milionů. Koupit starý dům se snad ani nevyplatí, protože do něj budete muset neustále investovat, nehledě na to, že většinou na začátku to chce taktéž nějakou větší investici a rekonstrukci.

Jaké může být východisko? Pro mnohé z nás je východiskem mobilní dům. Ano, poměrně maličké bydlení, ale vlastní, což mnozí z nás hodně oceňují. Mít vlastní soukromé bydlení za tak nízkou pořizovací hodnotu, navíc ještě k tomu úplně nové, krásné a čisté, či snad dokonce vybavené, to je něco nepředstavitelného v dnešních složitých podmínkách.

Mobilní domy se dají využít jako chatky a chaty na zahrady, existují typy opravdu „na kolečkách“, které se dají lehce přemístit a pak jsou zde ty, které využíváme jako běžné domy. Čím dál tím více lidí preferuje i tuto variantu, dům si nechají postavit a bydlí v něm jako v každém jiném běžném obydlí a pak si ho třeba nechají i zkolaudovat (pokud je to typ vhodný ke kolaudaci).

oheň, relax, víno, pc

Hledáte bydlení s nízkými měsíčními náklady? Chtěli byste si pořídit vlastní bydlení, ale jenom raději něco malého, protože se nechcete uvázat vysokou hypotékou na doživotí? Víte, že byste ani na vysokou hypotéku nedosáhli? Nechcete si ještě tímto způsobem finančně přidělávat starosti v tak nejisté době a raději zvolíte něco menšího, ale vlastního? Malé, ale soukromé bydlení s nízkými měsíčními náklady? Někdo nemá tak vysoké nároky a nepotřebuje třípatrovou vilu, stačí nám i něco hezkého, malého a útulného.

Přesně takový je mobilheim.

lidé něco chystají

Mnozí z nás moc dobře vědí, že by na vysoké hypotéky nedosáhli, takže potažmo ani na vlastní bydlení, takže právě pro tyto lidi je to skvělá alternativa, jak si pořídit malé a útulné bydlení s nízkými náklady.