Finance

Co je nám vlastně po státu?

Každého občana ČR zajímá především to co se nachází v jeho peněžence a kolik hotovosti vlastně momentálně vlastní, Jistě dobře víte že každý z vás se zajímá především o to kolik u sebe zrovna máte a jestli vám to dá na veškeré zaplacení veškerých útrat které se chystáte provádět. Takže jak jistě víte tak co se děje ve státu nebo co se chystá stát provést je pro nás nedůležité a když někde na toto téma narazíme tak to pouze projedeme pohledem takovou rychlostí že nás tyto informace vůbec nevzrušují a skoro každý si poté řekne,, Proč to řešit když to nejsou moje starosti a moje peníze“. Ale to je právě špatně, protože v případě kdy se jedná o peníze tzv. Imaginárního státu, měli by jsme si uvědomovat že vlastně stát sám o sobě tvoří lidé a ti lidé jsme hlavně MY VŠICHNI, neboli občané daného státu.

Finance

Takže vlastně každý z nás je malou součástí tvořící tento stát či zemi, a to znamená že když se stát ocitne v nějaké situaci, nás se to z malé části týká také. A jenom z tohoto důvodu byste se nad jakýmkoliv článkem měli přece jenom zastavit a přečíst si aspoň to nejdůležitější v daném článku, Protože za poslední roky jste si určitě mohli všimnout že Česká Republika se dokázala zadlužit až o 265 miliard korun, a to není zrovna nějaký malá suma nad kterou se dá jen tak mávnout rukou. A určitě jste si mohli povšimnout že stát jako takový se nezadlužil poprvé, a proto byste se měli alespoň zamyslet nad tím jak se tu bude žít když se dané zadlužení bude stále a stále zvětšovat, také byste si měli uvědomit v jakých podmínkách tu poté budou žít naše děti. Každý si myslí že toto téma je naprosto zbytečné ale věřte nebo ne, Každý člověk v tomto státu bude poté podílet na samotném splácení druhu, protože jak jistě víte samotná vláda to vždy udělá tak aby za veškeré druhy platily občané, ať už formou daní nebo něčím jiným. takže hlídejte si své peníze ale zároveň se alespoň zkuste zamyslet jaké dojezdy budou mít veškeré dluhy a splácení jakéhokoliv zadlužení.

Covid - 19

Vezměte si třeba naší ministryni financí paní Schillerovou, ta sice všude tvrdí jak se za poslední měsíc Červenec vybralo na DANÍCH právě o čtyři miliardy víc. jenže i v tomto případě se to neobejde bez ALE. protože právě v loňském Červenci, museli všichni živnostníci a různé podniky doplácet, a právě na tomto výsledku se projevilo že živnostníkům a podnikům vypršeli odklady v placení a to jenom kvůli tzv. Pandemie, Jinak by samozřejmě ty čísla nebyla tak „slavná“ a nikde by je nezmiňovali. Hlavní důvodem proč to všude zdůrazňují je především kvůli pandemii Covidu – 19. A když se podíváte na vliv inflace všech podniků, zaměstnanců a ošetřovatelů, bude vám do pláče protože to není vůbec žádná sláva právě naopak je to spíše katastrofa. A Díky naší vládě se této katastrofě kterou je jak tento vliv tak i pandemie koronaviru, jen tak nezbavíme a bohužel před ní ani nikam neutečeme.

Takže co je nám po státu FAHD? toť otázka z zamyšlení