Produkty

Táhněte to se svým autem

Automobil je skvělý a stále moderní dopravní prostředek, který nám umožňuje pohodlnou přepravu z bodu A do bodu B. Přitom má ale ještě mnohem větší potencionál, který málokdo z nás využívá. Stačí doplnit automobil tažným zařízením, a náhle se před námi objevují nové možnosti. Jaké?

automobil u karavanu

Dovolená pohodlně a ve svém

Díky tažnému zařízení můžete k automobilu připevnit přívěs, nebo například karavan, a vyrazit na dovolenou. Nemusíte platit za drahý hotel, a celou cestu si můžete dokonale užít. Jednoduše si pronajmete místo na parkování vašeho přívěsu v místě, kde hodláte dovolenou trávit, a jedete. Přívěs ani karavan vlastnit nemusíte, lze si jej pronajmout, nebo půjčit od přátel na dobu vaší dovolené. I tak ale bude cestování a bydlení snazší a vaše dovolená nabere nový rozměr. Nemusíte zůstávat jen na jednom místě. Co třeba procestovat celou Evropu? A právě to bez tažného zařízení nejde.

karavan a žáby

Vše, co si chcete přivézt, i to co musíte odvézt

Na tažné zařízení můžete také připojit vozík, pomocí nějž si převezete vše, co chcete. Už nemusíte platit za drahou dopravu, protože jste najednou pány situace. Kamení na vaši zahrádku, nový nábytek, písek pod bazén. Tohle všechno uděláte v čase, který vyhovuje vám. Už nebudete čekat týdny na doručení nové postele, ani si nebudete muset brát dovolenou z práce, protože vám mají něco přivézt. Ale to není všechno. S pomocí závěsného vozíku můžete odvézt veškerý nepořádek, i věci, které chcete vyhodit. Rychle vyvezete staré skříně na sběrný dvůr, a nebudou vám doma zavazet.

Pomoc v nouzi

A nakonec, v nouzi poznáte přítele, a přítel pozná vás. Nejednomu z nás se už stalo, že auto najednou přestalo startovat, nebo se stala nějaká menší nehoda. Pomocí tažného zařízení můžete takovou situaci vyřešit rychle a snadno.

A kde sehnat nové tažné zařízení za tu nejlepší cenu? Internetový obchod Amsa nabízí velký výběr nejlepších tažných zařízení a doplňků, a to za ty nejnižší možné ceny.