Podnikání

Partnerství s půjčovnou dodávek v Praze 5 pro stěhování, nákupy i cestování

Vypůjčíte-li si dodávku, máte možnost ji využít na cokoli. Pronajímatel se vás nebude ptát, kam s autem pojedete, a tak je to čistě na vás.

Stěhování – jeden z nejčastějších důvodů pronájmu dodávek. Je v tom obrovská výhoda, kterou neměli lidé před pár desítkami let, kdy žádné půjčovny neexistovaly, a vůz podobných parametrů jste si museli buď koupit jako nový, což bylo velmi drahé, anebo jako ojetý, což se někdy nevyplácelo. Navíc tu máme vozový park, o kterém se lidem např. za socialismu ani nesnilo. Dodávky mívají tažná zařízení a lze je prodloužit o přívěs, a tím snížit i počet výjezdů, což je u delších tras docela klíčové. Dodávka pojme i větší kusy nábytku a předměty, které by se obtížně převážely v zavazadlovém prostoru nebo samostatně na přívěsu.

přenášení krabic

Vyklízení – vyklidit sklad, sklep, byt po zemřelém, kancelář a jiné prostory lze s dodávkou poměrně snadno. Pamatujte však na zabezpečení vozidla před poškozením interiéru a odvážené věci řádně zafixujte proti pohybu, mnohé z nich mohou být i znečištěné a pamatujte, že byste museli hradit i náklady na vyčištění vozu a uvedení do původního stavu.

stěhování s dodávkou

Nakupování – co uděláte, když potřebujete koupit např. rohovou vanu? Anebo potřebujete převézt starožitný nábytek na chalupu, delší koberec, stavební materiál, velké sazenice stromků a jiné větší předměty? Můžete povolat stěhovací firmu, což se vám prodraží, anebo vsadit na logistiku nějaké přepravní společnosti. Krátkodobý pronájem dodávky na pár hodin je obvykle levnější.

Cestování – svobodně cestovat na vlastní pěst a organizovat si dovolenou po svém je snem mnohých z nás a s dodávkou z půjčovny dodávek v Praze 5 to možné je. Podstatné je dodržet podmínky smlouvy o pronájmu, dotankovat při návratu plnou nádrž a vrátit vůz v původním stavu. Doporučujeme před převzetím vozidlo nafotit a mít s sebou někoho pro případné svědectví a uzavřít na dobu využívání vozidla vlastní pojistku.