Schneider unica nám v mnohém usnadní práci

V dnešní době existuje velké množství bytových doplňků, kterými můžeme zkrášlit naše domovy. Dokonce si můžeme vybrat nejen dekorace, ale také barvy do stylu bydlení, který jsme se rozhodli zvolit pro naše zázemí. Vypínače a zásuvky jsou jejich součástí a díky tomu si můžeme skutečně pořídit i skvělé dekorativní rámečky v barvách nebo nápaditém designu.

hrubá stěna

Modelová řada Schneider unica je jedinečná ve svém univerzálním provedení, tudíž žádné odlišné rozměry nebo dokonce složitost instalace. Vše se dá krásně poskládat mezi sebou a dokonce na to nemusí být ani odborník, jak je to jednoduché.

proud elektřiny

  1. Unica plus – zakoupením a instalací této řady pustíme do našich domovů barvy. Rámečky jsou jednolité a dekorativní část nelze měnit, zůstává pouze ve dvou barvách a to bílé a marfil. Je ale nádherný barevný krycí rám, takže barevné provedení je skutečně příjemné.
  2. Unica colors – je zábavnější řada a to hlavně díky tomu, že je to opačně, než u předešlé řady. Tvar rámečku je stejný, ale hlavní jeho část zůstává ve stálé bílé nebo béžové barvě a barevným prvkem je menší dekorativní rámeček ve středu vypínače, který se dá doslova měnit podle nálady. 
  3. Unica quadro – pokud klademe důraz na detail zpracování, tak jsme zcela na správném místě. Jejich čtvercový rámeček je v nabídce několika barevného provedení a design v interiérech vypadá skutečně luxusně.
  4. Unica top – je to skvěle provedený rámeček, který může též zazářit v barvách, navíc působí skutečně špičkově.

věci v zástrčce

Nákup na jednom místě

To je snad nejlepší možnost, která existuje. Navíc strojky jsou naprosto shodné a dají se různě kombinovat v řadách mezi sebou. Ani instalace není obzvlášť složitá, takže je to něco podobného jako skládačka, kterou zvládne každý. Navíc se pod jednou značkou dají zakoupit i jiné vypínače a zásuvky třeba na televizi, internet nebo rádio. Samozřejmě jsou k dispozici i další produkty pro naše domovy.